Galeria Punkty Widzenia zaprasza na wernisaż wystawy Leszka Harasimowicza pn. "All you can mix".  w dniu 11 października o godz. 18.00 w Bibliotece Głównej przy ul. Fryderyka Chopina 52.

 

 

Więcej informacji na www.leszekharasimowicz.com.

Studenci II roku filologii germańskiej Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim serdecznie zapraszają na sztukę teatralną pt. „Śladami Nibelungów“, która jest realizacją średniowiecznego germańskiego eposu bohaterskiego rozgrywającego się w krainie mgieł.

Koncert zespołów z Polski, Ukrainy i Republiki Czeskiej w sali audytoryjnej Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim

w ramach VIII Festiwalu Nauki i Kultury Europejskiej

16 maja 2019

W ramach VIII Festiwalu Nauki i Kultury Europejskiej odbył się w Strzelcach Krajeńskich koncert zespołów artystycznych Narodowego Uniwersytetu Sadownictwa w Humaniu (Ukraina).

Serdecznie zapraszamy Państwa na święto ulicy Teatralnej pod nazwą " Teatralna od kulis". Jest to już trzecia edycja spotkań instytucji przy ulicy Teatralnej wraz z mieszkańcami Gorzowa Wielkopolskiego.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na VIII Festiwal Nauki i Kultry Europejskiej. W programie wiele atrakcji, wydarzenia bedą miały miejsce min. w murach Akademii im. Jakuba z Paradyża.

Szanowni Państwo,

w ramach VIII Festiwalu Nauki i Kultury Europejskiej odbędzie się dyktando, podczas którego uczestnicy będą rywalizować o tytuł Gorzowskiego Mistrza Ortografii.

Teatr im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza studentów na spektakl "Sami" w terminach: 9 kwietnia o godzinie: 11.30 oraz 10 kwietnia w godzinach: 10.00 i 13.00

Lokalizacja

Kontakt

Back to top