|   EN

Wydział Humanistyczny - aktualności

Termin przyjmowania zgłoszeń na wyjazdy pracowników w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych i w celach szkoleniowych do uczelni/instytucji zagranicznych w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2020/2021 został wydłużony do 5 lipca 2020. Studenci mogą składać wnioski na bieżąco.

Studentów I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych kierunków: filologia, komunikacja medialna oraz pedagogika prosimy o niezwłoczne dokonanie wyboru preferowanego modułu, który będą realizowali do końca studiów pierwszego stopnia. W tym celu prosimy o wypełnienie deklaracji (do pobrania w załączniku) i przesłanie podpisanego scanu na adres: abukowska@ajp.edu.pl   lub   hszneidrowska@ajp.edu.pl

Ostateczny termin składania deklaracji upływa 13 maja 2020 roku.

Niedotrzymanie terminu wyboru modułu spowoduje zakwalifikowanie studenta na moduł kształcenia wskazany przez Dziekana.

Druki do pobrania:

lic. - DEKLARACJA MODUŁU - FA i FAP

lic. - DEKLARACJA MODUŁU - FN i FNP

lic. - DEKLARACJA MODUŁU - KMiS

lic. - DEKLARACJA MODUŁU - pedagogika

Dział Współpracy Międzynarodowej Akademii im. Jakuba z Paradyża nadal przyjmuje zgłoszenia studentów i pracowników AJP na 30-godzinne kursy językowe organizowane w ramach programu Erasmus+.

W ofercie: język czeski, francuski, niemiecki, rosyjski, ukraiński i włoski.

Rozpoczęła się rekrutacja studentów i kwalifikacja pracowników na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ do Grodzieńskiego Uniwersytetu Państwowego im. Janki Kupały w Grodnie na Białorusi.

Rekrutacja studentów dotyczy wyjazdu na 1 semestr studiów w ramach kierunków filologicznych I stopnia.

Kwalifikacja pracowników obejmuje wyjazdy w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych i w celach szkoleniowych w ramach dziedziny nauczania języków, literatury i językoznawstwa (ISCED 023).

Termin składania dokumentów mija 15 stycznia 2020 r.

Dział Współpracy Międzynarodowej Akademii im. Jakuba z Paradyża przyjmuje zgłoszenia studentów i pracowników AJP na 30-godzinne kursy językowe organizowane w ramach programu Erasmus+.

W ofercie: język czeski, francuski, niemiecki, rosyjski, ukraiński i włoski.

Zapraszamy na spotkanie informacyjne na temat realizacji programu "Legia Akademicka" w roku akademickim 2019/2020

Pobierz plik (Plakat-Legia -Akademicka.pdf)Plakat-Legia -Akademicka.pdf