|   EN

Wydział Ekonomiczny - aktualności

logo NZBW dniu 23 listopada 2020 roku w godzinach 9:15-10:15 odbędzie się webinarium „Nie stój – inwestuj” na Wydziale Ekonomicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim.

Wykład realizowany wspólnie z Fundacją Giełdy Papierów Wartościowych w ramach modułu tematycznego „Oszczędzanie oraz inwestowanie długoterminowe”, którego celem jest zachęcenie uczestników do inwestowania na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

SCOREhunterScore Hunter to innowacyjna platforma edukacyjna wykorzystująca elementy grywalizacji. Dzięki swojej formie, scenariuszowi zajęć, tematycznym prezentacjom może być dla Wykładowców pomocą i elementem urozmaicającym pracę ze Studentami i edukację w obszarach budowania wiarygodności finansowej, scoringu, ochrony własnej tożsamości. Składa się z prostych zadań, quizów, materiałów video umożliwiających studentom pozyskiwanie wiedzy w łatwy i przyjemny sposób, gwarantując nagrody dla najlepszych graczy.

godziny pracy Dziekanatu WE

W roku akademickim 2020/2021 zmianie ulegają godziny pracy Zespołu Dziekanatów.

uwaga szkolenieAkademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim i Wydział Ekonomiczny zaprasza studentów Zarządzania i Logistyki zapisanych na listę do udziału w bezpłatnym  szkoleniu Pełnomocnik i Auditor Wewnętrzny PN-EN ISO 9001:2015-10