Wydział Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego - aktualności

Rozpoczął się nabór wniosków aplikacyjnych w XI edycji konkursu ogłoszonego przez Narodowe Centrum Badań
i Rozwoju (NCBR) w ramach Programu LIDER.

Program LIDER przeznaczony jest dla młodych naukowców – doktorantów, nauczycieli akademickich i osób do 7 lat po doktoracie.

Kolejny wykład, w ramach współpracy z Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Dębnie wygłosił pracownik Wydziału Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego AJP mgr Waldemar Kaak. Tematem zajęć były praktyczne aspekty stosowania przepisów o ochronie danych osobowych.

Zapraszamy na seminarium naukowe pt. Komisja Europejska wobec wyzwań przyszłości.
Seminarium odbędzie się w sali konferencyjnej Biblioteki Głównej Akademii im. Jakuba z Paradyża przy ul. Chopina 52 w budynku nr 9 w dniu 14 stycznia 2020 r. Rozpoczęcie o godz. 17.00.Otwarcia seminarium dokonają prof. AJP dr hab. Beata Orłowska oraz dr Tomasz Marcinkowski.

Dział Współpracy Międzynarodowej Akademii im. Jakuba z Paradyża przyjmuje zgłoszenia studentów i pracowników AJP na 30-godzinne kursy językowe organizowane w ramach programu Erasmus+.

W ofercie: język czeski, francuski, niemiecki, rosyjski, ukraiński i włoski.

Dzięki uprzejmości Dyrektora i pracowników Archiwum Państwowego w Gorzowie studenci I roku I semestru studiów I stopnia na kierunku kryminologia stosowana uczestniczyli 10.12.2019 w zajęciach z przedmiotu historia przestępczości zorganizowanych w archiwum.

Praktyczny model kształcenia – wizyta studentów w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.